Protipožární nátěry

Proč si vybrat nás?

Profesionalita

Flexibilita

Kvalitní materiály

Protipožární nátěrové systémy

Jsme certifikovaná firma v oblasti požární ochrany stavebních konstrukcí. Provádíme protipožární nátěry dřeva, ocelových konstrukcí, betonu a železobetonu s požární odolností R 15 – R 120. Protipožární nátěry a nástřiky konstrukcí zvyšují požární odolnost a omezují šíření plamene po povrchu konstrukce. Používáme jenom kvalitní materiály od ověřeních dodavatelů Izostav a Stachema.

K čemu jsou protipožární nátěry?

Díly a nosné konstrukce budov, hangáry, mosty, potrubí a další stavební konstrukce jsou ošetřeny protipožárními nátěry pro ochranu před požárem. Pomocí základujících nátěrů, protipožárních nátěrů a vrchních krycích nátěrů se vytvářejí vícevrstvé protipožární nátěrové systémy, díky nimž jsou stavební materiály nehořlavé, což jim dává schopnost nezřítit se při vysokých teplotách.

Tyto nátěrové hmoty mají mnoho výhod. Pomocí nich je možné mechanicky pokrýt povrchy složitých tvarů ochrannou vrstvou. Barvy a laky nezkreslují obrysy a rozměry a nekazí design. Uplatnění najdou v průmyslu včetně energetických a těžebních zařízení a v obytných budovách. Je zdravotně nezávadný, vhodný pro potravinářské podniky, zdravotnické a vzdělávací instituce, nákupní a zábavní zařízení.

K aplikace protipožárních nátěrů používáme technologie Airless.

Aplikační metody a vlastnosti použití

Výhody použití protipožárních nátěrů:

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci nebo domluvení technické prohlídky.

MÁTE ZÁJEM

O NAŠE SLUŽBY?