Hydroizolace rozsáhlých zelených střech

Hydroizolace rozsáhlých zelených střech je ideálním řešením pro oddělení vegetace od stavební konstrukce a zachování vhodného prostředí pro kořenový systém.

Spodní vrstvy hydroizolace rozsáhlých zelených střech jsou tvořeny běžnou izolací SuperTectum®, která je odolná i takovýmto podmínkám. Horní vrstvy jsou přizpůsobeny pro správné využití a odvod přebytečné vlhkosti.

Materiály SuperTectum®

Jednosložková, polyuretanová tekutá membrána určená pro hydroizolaci detailů.

Spotřeba:
1,8 kg/m²

Balení:
5 kg

Barva:
šedá

Technický list ke stažení (PDF)

Jednosložkový, polyuretanový, rychleschnoucí, univerzální základní nátěr s nízkou viskozitou ideální pro každý podklad.

Spotřeba:
100-500 g/m²

Balení:
20 l

Barva:
bezbarvý

Technický list ke stažení (PDF)

Základní nátěr s nízkou viskozitou na bázi polyuretanu pro neporézní podklady.

Spotřeba:
100-300 g/m²

Balení:
20 l

Barva:
bezbarvý

Technický list ke stažení (PDF)

Dvousložková, vysoce elastická, polyuretan-bitumenová tekutá membrána.

Spotřeba:
minimálně 1,5 l/m²

Balení:
Složka A: 20l
Složka B: 20l

Technický list ke stažení (PDF)

 

Zelenou střechou se rozumí střecha budovy, na které se nachází speciálně vysazené zelené porosty. Zelené střechy jsou jedny z nejvýraznějších, střechu zpestřují květiny, tráva, stromy, patio s cestičkami. Tím toto místo nabízí pro obyvatele domu prostor pro další odpočinek.

Pro hydroizolaci zelených střech naše společnost Avaton Plus navrhuje použití tekutých polyuretanových hydroizolačních systémů SuperTectum®, které na dlouhá léta ochrání vaši složitou střešní konstrukci.

Přednosti hydroizolace SuperTectum®
Naše služby

Při zařizování zahrady na střeše je nutné zohlednit mnoho technologických specifik. V každém konkrétním případě před zahájením prací je potřeba to prokonzultovat s řadou specialistů: konstruktory, projektanty, architekty, profesionálními stavebníky a samozřejmě s designery-floristy.

Naše společnost nabízí kvalifikovanou pomoc v tvorbě projektu zelené střechy, výběru materiálu a rostlin. Provádíme dodávky zboží a produkce, montáž i šefmontáž elementů systému, nabízíme subdodávky, stavíme na klíč.

MÁTE ZÁJEM

O NAŠE SLUŽBY?