Průmyslové nátěry

Material s nejdelší životností

Elastický nátěr, který nepraská ani se neodlupuje

Ochrana proti mechu, řasám, lišejníku a plísni

Natěry Rust-Oleum®

Nátěry jsou jednou z nejdůležitějších činností naší firmy. Pro nátěry používáme technologii Airless (bezvzduchové nanášení barvy), díky které je nátěr dokonale sjednocený a jednolitý.

Provádíme kvalitní nátěry pomoci řady produktů světoznámé značky Rust-Oleum Noxyde takových stavebních konstrukci jako:

Technologický postup prací:

Nabízíme další nátěrové systémy:

Průmyslové a antikorozní nátěry

Pro ochranu konstrukcí, staveb a stavebních prvků před korozí se používá pojem tzv. antikorozní ochrana. Neboli nátěry sloužící pro zvýšení životnosti stavby. Na aplikaci průmyslových nátěrových systémů ocelových konstrukcí, fasád, střech, mostů, hal, střech, zábradlí, apod. používáme nátěry výrobců Rust-Oleum. 

Nátěry proti organickému znečištění – plísně, řasy, mechy, houby

Vlhkost, nedostatek slunečního záření a vzduchu jsou nejčastějšími příčinami vzniku plísní, řas a hub. Ochranný nátěr proti výskytu nečistot organického původu je možné aplikovat na jakýkoli povrch včetně zateplovacích systémů, památek a střech. 

Hydrofobní nátěry

Voda je jeden z hlavních faktorů narušujících většinu povrchů, proto musíme před jejím negativním účinkem chránit kovy či dřevo. Hydrofobní nátěry vytvářejí izolační vrstvu, která odděluje povrch od okolního prostředí, čímž zabraňuje prosáknutí vody a nečistot do struktury materiálu.

Protipožární nátěry

Moderní protipožární nátěrové systémy jsou vysoce účinnou ochranou proti vzniku požáru. Kvalitní a dobře aplikované protipožární nátěry a nástřiky mají svou důležitost především v objektech, kde se obvykle pohybuje větší počet osob, jako jsou nemocnice, školy, úřady, pošty, obchody či výrobní a skladové haly.

K samotné realizaci používáme antikorozní nátěry Noxyde®

Noxyde

UNIKÁTNÍ VODOU-ŘEDITELNÝ NÁTĚR PRO MAXIMÁLNÍ ANTIKOROZNÍ OCHRANU.

Jednosložkový, vodou-ředitelný, elastický nátěr s nepřekonatelnou ochranou proti korozi, >15 let v nejvyšší třídě korozi C5-M podle normy ISO 12944.

Noxyde Peganox

JEDNOSLOŽKOVÝ ANTIKOROZNÍ ELASTICKÝ ROZPOUŠTĚDLOVÝ NÁTĚR

Jednosložkový elastický nátěr na bázi rozpouštědla pro nanášení za nízkých teplot a ve vlhkém prostředí. Na železo, pozinkovanou ocel, hliník, zinek atd.

Noxyde Pegarust

JEDNOSLOŽKOVÝ, VODOU-ŘEDITELNÝ, ELASTICKÝ ANTIKOROZNÍ NÁTĚR

Jednosložkový elastický nátěr na bázi vody, varianta produktu NOXYDE s upravenou viskozitou, optimalizovaný pro nanášení štětcem nebo válečkem. Antikorozní ochrana železných a neželezných kovů.

Vyberte si odstín který vám vyhovuje nejvíc!

Jaká je cena za nátěr?

*Každý stavební objekt má své specifické vlastnosti: velikost, tvar, materiál apod. Cena za nátěr jakékoliv konstrukce je tedy zcela individuální. Proto doporučujeme technickou prohlídku objektu pro posouzení stavu a zjištění nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci nebo domluvení technické prohlídky.

MÁTE ZÁJEM

O NAŠE SLUŽBY?