Epoxidové průmyslové podlahy

Epoxidové průmyslové samonivelační podlahy:

Výběrem samonivelační podlahy si zjednodušíte stavební proces a prodloužíte životnost nátěru:

Epoxidovou samonivelační průmyslovou podlahu lze umýt pomocí různých výrobků pro domácnost, včetně chlóru, kyselin a zásad;

Samonivelační podlahy z epoxidové pryskyřice nemění své vlastnosti a charakteristiky v podmínkách vysoké vlhkosti a pod vlivem teplotních změn;

Epoxidovou podlahu se vyplatí objednat i pro její vysokou udržovatelnost – škrábance a oděrky lze odstranit několika pohyby kartáče s epoxidovou směsí;

Epoxidový nátěr na betonové podlahy je monolitický a nemá žádné spáry, do kterých by mohly pronikat agresivní látky a ničit betonovou podlahu.

Aby povlak získal větší estetické vlastnosti, používají se různé možnosti použití nebo dekorativní prvky:

kombinace různých barev povlaku;

využití efektu rozvodu;

aplikace chipsů, vloček nebo jiných dekorativních prvků do kompozice.

Kde se používají epoxidové samonivelační podlahy:

V bytové výstavbě se epoxidové samonivelační podlahy používají ve velkých i malých plochách, vytvářejí dokonale hladké podlahy a estetický vzhled. Tyto prostory zahrnují haly, chodby, kuchyně a jídelny, obývací pokoje, koupelny a sprchy.

Pro průmyslové prostory se epoxidové samonivelační podlahy používají spíše pro ochranné účely než pro dekorativní účely. Podlahy s takovým nátěrem poskytují spolehlivou ochranu před abrazivním opotřebením, stejně jako před působením chemikálií, alkálií, solí a olejů a také zajišťují, že nátěr je voděodolný a snadno se čistí. Výrobní prostory zahrnují dílny, průmyslové sklady, chemické laboratoře, tovární areály, hangáry pro skladování chemikálií a parkovací plochy.

Pro průmyslové prostory se zvýšenou abrazivní zátěží se doporučuje použít epoxidovou kompozici spolu s křemičitým pískem nebo vysoce plněnou kompozici, která již obsahuje křemenné plnivo – tento nátěr se nazývá průmyslová podlaha. Díky této technologii se výrazně snižují náklady na povlak nahrazením drahého polymeru levnějším křemičitým pískem a zvyšuje se odolnost povlaku proti opotřebení. Křemenný písek dodává povlaku ještě větší pevnost a odolnost proti oděru. Samonivelační podlahu můžete vždy zakoupit společně s křemičitým pískem, značně to zjednodušuje celkový nákup výrobků.

V pohybově vytížených prostorách se epoxidové podlahy používají v klasické verzi bez křemičitého písku, aby chránily betonový povrch před opotřebením a poskytovaly příjemný estetický vzhled a snadné čištění. Kompozice se nalije na povrch a vyrovná se, čímž se získá hladký povrch odolný proti opotřebení. Tento nátěr se používá v nákupních centrech, nemocnicích, dětských centrech a kancelářích. Epoxidové podlahy se také používají v zábavních zařízeních, kde je důležitá nejen odolnost nátěru proti opotřebení, ale také jeho dekorativní vlastnosti.

MÁTE ZÁJEM

O NAŠE SLUŽBY?