Hydroizolace

Realizace veškerých druhů hydroizolací pomocí inovačních technologii

Hydroizolace bez spojů

Vysoká odolnost změnám teplot a UV záření

Odolnost proti mechanickému namáhání

SuperTectum® – moderní a spolehlivé řešení v oblasti hydroizolace

Naše firma je autorizovaným distributorem inovačního hydroizolačního materiálu SuperTectum®, který tvoří velkou řadu tekuté hydroizolace na bázi polyuretanu. Naše materiály a technologie jsou efektivním řešením v oblasti hydroizolací, zajišťujícím garantovaný výsledek.

Přednosti materiálu SuperTectum®

Základní hydroizolce

Základní hydroizolace se skládá ze tří nátěrů a zajišťuje kvalitní ochranu použitelnou pro většinu konstrukčních řešení.

Hydroizolace plochých střech

Hydroizolace plochých střech zajišťuje odolnost proti srážkové vodě či sněhu a zároveň slouží jako dostatečná tepelná izolace.

Hydroizolace multifunkčních plochých střech

Hydroizolace multifunkčních plochých střech splňují nejpřísnější nároky na intenzivnější využívání a zároveň estetické nároky na vzhled.

Hydroizolace bazénů

Hydroizolace bazénů zabraňuje prosakování vody mimo určenou plochu bazénu a trvale odolává chlorované vodě.

Hydroizolace nádrží

Hydroizolace nádrží slouží proti ochraně prosakování vlhkosti. Je vhodná pro hydroizolaci nádrží všech druhů i tvarů.

Hydroizolace balkonů a teras

Hydroizolace balkonů a teras zabraňuje vsakování vody do stavební konstrukce. Provádí se obdobě jako základní hydroizolace.

Hydroizolace vlhkých prostor

Hydroizolace vlhkých prostor snižuje náklady na údržbu a provoz a umožňuje snadné čištění i při frekventovaném použití.

Hydroizolace rozsáhlých zelených střech

Hydroizolace rozsáhlých zelených střech je ideálním řešením při oddělení vegetace od stavební konstrukce při zachování vhodného prostředí pro kořenový systém.

Hydroizolace zvýšených zelených střech

Hydroizolace zvýšených zelených střech kombinuje základní stavbu multifunkčních střech s úpravou pro vegetaci zelených střech.

Hydroizolace spojů

Hydroizolace spojů má výborné mechanické vlastnosti, které tvoří dlouhodobou ochranu a odolnost proti vysoké zátěži namáhaných spojů.

Hydroizolace základů

Hydroizolace základu zahrnuje dvě složky – SuperTectum® Macro Primer a Wflex 2K, které zajišťují efektivní ochranu podzemních stavebních konstrukcí proti spodním vodám.

Hydroizolace parkovišť

Hydroizolace podzemního parkoviště – nutný stavební krok k zajištění bezpečí exploatace, který se musí provádět ještě během stavby objektu.

Hydroizolace betonových podlah

Tekutá hydroizolace SuperTectum® – vhodné řešení pro ochranu betonových podlah v průmyslových prostorech, často podléhající kontaktu s chemickými látkami a s vysokou exploatační úrovní.

MÁTE ZÁJEM

O NAŠE SLUŽBY?